15 listopada 2018 r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce uroczyste podsumowanie II edycji Konkursu fotograficznego "Grzyby - skarby natury". Do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Lublinie w ramach konkursu wpłynęło 175 prac uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego.

W ocenie prac fotograficznych zgłoszonych do konkursu uczestniczyli: Dział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia WSSE Lublin, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, Zarządu Okręgowego Ligi Ochrony Przyrody w Lublinie oraz Lubelskiej Szkoły Fotografii.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych prac znalazła się fotografia Kingi Chmielewskiej z klasy 1TE zatytułowana „Niewinna i delikatna”.

GRATULUJEMY wyróżnienia.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Monika Zabłocka]