1. |
Federczyk Tadeusz Stefan |
dyrektor, nauczyciel języka polskiego |
2. |
Gryglicka Bożena |
wicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
3. |
Mikusek Agnieszka |
wicedyrektor, nauczyciel chemii i fizyki |
4. |
Kur Zbigniew |
kierownik warsztatów, nauczyciel zajęć praktycznych |
5. |
Balak Bożena |
nauczyciel matematyki |
6. |
Bałuka Piotr |
nauczyciel historii i informatyki |
7. |
Bartnikiewicz Andrzej |
nauczyciel wychowania fizycznego |
8. |
Bartosiewicz Inga |
nauczyciel historii i wos-u |
9. |
Bochman Przemysław |
nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
10. |
Borkowska Anna |
nauczyciel języka polskiego |
11. |
Borkowska Elwira |
nauczyciel matematyki |
12. |
Celej Beata |
nauczyciel języka polskiego |
13. |
Cichowlas Karol |
nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
14. |
Czub Katarzyna |
nauczyciel języka angielskiego |
15. |
Długosz Artur |
nauczyciel informatyki |
16. |
Dobrzyński Mariusz |
nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
17. |
Domańska-Szklarz Aneta |
nauczyciel języka niemieckiego |
18. |
Drozd Małgorzata |
nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
19. |
Dybciak Ryszard |
nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
20. |
Dziedzic-Gryczka Danuta |
nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
21. |
Dziewulska Elżbieta |
nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
22. |
Dziewulski Jarosław |
nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
23. |
Grabowski Emil |
nauczyciel zajęć praktycznych |
24. |
Grudziński Robert |
nauczyciel zajęć praktycznych |
25. |
Gryczka Bożena |
nauczyciel chemii i fizyki |
26. |
Ignaciuk Patrycja |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
27. |
Izdebski Piotr |
nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
28. |
Jasińska-Cichosz Anna |
nauczyciel biologii, przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
29. |
Józwik Anna |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
30. |
Kamecka Magdalena |
nauczyciel języka angielskiego |
31. |
Kania Anna |
nauczyciel informatyka i bibliotekarz |
32. |
Kołodyńska Liliana |
pedagog szkolny |
33. |
Kopeć Małgorzata |
nauczyciel matematykiiy |
34. |
Kozłowski Paweł |
nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
35. |
Kożuch-Sierociuk Renata |
nauczyciel języka polskiego |
36. |
Kucharski Artur |
nauczyciel wychowania fizycznego |
37. |
Kuczyńska Beata |
nauczyciel historii i wos-u |
38. |
Łapińska Katarzyna |
nauczyciel fizyki i chemii |
39. |
Łazuga Agnieszka |
nauczyciel języka polskiego |
40. |
Łozowska - Kopeć Renata |
nauczyciel języka rosyjskiego |
41. |
Magnuszewski Marcin |
nauczyciel wychowania fizycznego |
42. |
Majak Kamil |
nauczyciel zajęć praktycznych |
43. |
Makarczuk Sławomir |
nauczyciel wychowania fizycznego |
44. |
Małkińska Małgorzata |
nauczyciel bibliotekarz |
45. |
Markowska - Mościcka Danuta |
nauczyciel geografii i historii |
46. |
Mazurek Cezary |
nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
47. |
Michalak Hanna |
nauczyciel języka angielskiego |
48. |
Michałowski Ryszard |
nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
49. |
Niedziółka Tadeusz |
nauczyciel zajęć praktycznych |
50. |
Nowak Małgorzata |
nauczyciel matematyki i informatyki |
51. |
Okleja Anna |
nauczyciel języka niemieckiego |
52. |
Paskudzki Grzegorz Marek |
nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
53. |
Paśnikowski Grzegorz |
nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
54. |
Pietrzak Marek |
nauczyciel historii i przedmiotów zawodowych |
55. |
Ponikowska Wioletta |
nauczyciel religii |
56. |
Przeździak Grażyna |
nauczyciel matematyki |
57. |
Pyzio Marta |
nauczyciel języka angielskiego |
58. |
Staniak Piotr |
nauczyciel historii i przedmiotów zawodowych |
59. |
Sulej Agnieszka |
nauczyciel wychowania fizycznego |
60. |
Szaszko-Borkowska Bogumiła |
psycholog szkolny |
61. |
Szcześniak Arleta |
pedagog specjalny |
62. |
Szczygieł Aleksandra |
nauczyciel matematyki |
63. |
Świętońska Wioletta |
nauczyciel wychowania fizycznego |
64. |
Toporowicz Mariusz Stanisław |
nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
65. |
Wójtowicz Grzegorz |
nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
66. |
Zabłocka Monika |
nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i informatyki |
67. |
Żądełek Agata |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
68. |
Żebrowska Monika |
nauczyciel informatyki i podstaw przedsiębiorczości |
69. |
Żołopa Szymon |
nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |