Lista nauczycieli ZS Nr 1 w Łukowie
1. | Federczyk Tadeusz Stefan | dyrektor, nauczyciel języka polskiego |
2. | Gryglicka Bożena | wicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
3. | Mikusek Agnieszka | wicedyrektor, nauczyciel chemii i fizyki |
4. | Kur Zbigniew | kierownik warsztatów, nauczyciel zajęć praktycznych |
5. | Balak Bożena | nauczyciel matematyki |
6. | Bałuka Piotr | nauczyciel historii |
7. | Bartnikiewicz Andrzej | nauczyciel wychowania fizycznego |
8. | Bartosiewicz Inga | nauczyciel historii i wos-u |
9. | Bochman Przemysław | nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
10. | Borkowska Anna | nauczyciel języka polskiego i wiedzy do życia w rodzinie |
11. | Borkowska Elwira | nauczyciel matematyki |
12. | Celej Beata | nauczyciel języka polskiego |
13. | Cichowlas Karol | nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
14. | Czub Katarzyna | nauczyciel języka angielskiego |
15. | Długosz Artur | nauczyciel informatyki |
16. | Dobrzyński Mariusz | nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
17. | Domańska-Szklarz Aneta | nauczyciel języka niemieckiego |
18. | Drozd Małgorzata | nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
19. | Dybciak Ryszard | nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
20. | Dziedzic-Gryczka Danuta | nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
21. | Dziewulska Elżbieta | nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
22. | Dziewulski Jarosław | nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
23. | Grabowski Emil | nauczyciel zajęć praktycznych |
24. | Grudziński Robert | nauczyciel zajęć praktycznych |
25. | Gryczka Bożena | nauczyciel chemii i fizyki |
26. | Ignaciuk Patrycja | nauczyciel przedmiotów zawodowych |
27. | Izdebski Piotr | nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
28. | Jasińska-Cichosz Anna | nauczyciel biologii, przedmiotów zawodowych ekonomicznych |
29. | Józwik Anna | nauczyciel języka rosyjskiego |
30. | Kamecka Magdalena | nauczyciel języka angielskiego |
31. | Kania Anna | bibliotekarz, nauczyciel informatyki |
32. | Kołodyńska Liliana | pedagog szkolny |
33. | Kopeć Małgorzata | nauczyciel matematyki |
34. | Kozłowski Paweł | nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
35. | Kożuch-Sierociuk Renata | nauczyciel języka polskiego |
36. | Kucharski Artur | nauczyciel wychowania fizycznego |
37. | Kuczyńska Beata | nauczyciel historii i wos-u |
38. | Łapińska Katarzyna | nauczyciel chemii, fizyki i biologii |
39. | Łazuga Agnieszka | nauczyciel języka polskiego |
40. | Łozowska - Kopeć Renata | nauczyciel języka rosyjskiego |
41. | Magnuszewski Marcin | nauczyciel wychowania fizycznego |
42. | Makarczuk Sławomir | nauczyciel wychowania fizycznego |
43. | Małkińska Małgorzata | nauczyciel bibliotekarz |
44. | Markowska - Mościcka Danuta | nauczyciel geografii i historii |
45. | Mazurek Cezary | nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
46. | Michalak Hanna | nauczyciel języka angielskiego |
47. | Michałowski Ryszard | nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
48. | Niedziółka Tadeusz | nauczyciel zajęć praktycznych |
49. | Nowak Małgorzata | nauczyciel matematyki |
50. | Okleja Anna | nauczyciel języka niemieckiego i języka polskiego |
51. | Omiotek Marta | psycholog szkolny |
52. | Paskudzki Anrzej | nauczyciel zajęć praktycznych |
53. | Paskudzki Grzegorz Marek | nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
54. | Paśnikowski Grzegorz | nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
55. | Pietrzak Marek | nauczyciel historii i przedmiotów zawodowych |
56. | Ponikowska Wioletta | nauczyciel religii |
57. | Przeździak Grażyna | nauczyciel matematyki |
58. | Pyzio Marta | nauczyciel języka angielskiego |
59. | Staniak Piotr | nauczyciel historii i przedmiotów zawodowych |
60. | Sulej Agnieszka | nauczyciel wychowania fizycznego |
61. | Szaszko-Borkowska Bogumiła | psycholog szkolny |
62. | Szcześniak Arleta | pedagog specjalny |
63. | Szczygieł Aleksandra | nauczyciel matematyki |
64. | Świętońska Wioletta | nauczyciel wychowania fizycznego |
65. | Toporowicz Mariusz Stanisław | nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
66. | Wójtowicz Grzegorz | nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
67. | Zabłocka Monika | nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i informatyki |
68. | Żądełek Agata | nauczyciel przedmiotów zawodowych |
69. | Żebrowska Monika | nauczyciel biznesu i zarządzania i informatyki |
70. | Żołopa Szymon | nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych |
Nauczyciele dochodzący
1. | Józwik Robert | nauczyciel bezpieczeństwa i higieny pracy |
2. |
ks. Stefaniuk Wojciech | nauczyciel religii |
3. | Michalak Włodzimierz | nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych |
4. | Piros Tomasz | nauczyciel muzyki |
5. | s. Prokopiuk Małgorzata | nauczyciel religii |
6. | Sobczak Iwona | nauczyciel religii |
7. | Sosnowski Adam | oddelegowany do ZNP |