Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Szkoły pełne talentów. Akcja rozpoczyna się 5 września i trwa do 13 listopada 2022 roku. Zbieramy kupony tzw. „TALENCIAKI”, które można uzyskać w kasach sklepów LIDL w zamian za zakupy na kwotę minimum 50zł. Pamiętajcie, że na paragonie musi znaleźć się przynajmniej jeden owoc lub warzywo. Kupony należy przynieść do szkoły i wrzucić do jednego z zółtych pudełek umieszczonych na terenie szkoły. Zebrane kupony szkoła zarejestruje a następnie będzie mogła wymienić na nagrody, które uatrakcyjnią proces edukacyjny w naszej placówce. Zachęcamy uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkie osoby przyjazne szkole do aktywnego włączenia się w akcję zbierania talenciaków. Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać Aleje-swoją szkołę!

RAZEM OBUDZIMY TALENTY W SZKOŁACH!

Koordynatorzy akcji: Małgorzata Drozd i Liliana Kołodyńska