Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada jest dla nas Polaków bardzo ważnym wydarzeniem. Jest okazją do manifestowania uczuć patriotycznych podczas licznych uroczystości kulturowo –sportowych, pikników, akademii i koncertów.

102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości przebiegała inaczej niż zwykle. Sytuacja związana z obostrzeniami i walką z koronawirusem uniemożliwiła spotykanie się w szerszym gronie. Dlatego tak ważne jest, abyśmy w sytuacjach kryzysowych pamiętali o naszych wartościach narodowych i wokół nich jednoczyli się.

Akcja ,, Święto Niepodległości w cieniu epidemii ” była kierowana do wszystkich uczniów naszej szkoły i polegała na zrobieniu sobie zdjęcia z flagą biało-czerwoną.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w akcji.

Organizatorzy akcji: p. Beata Kuczyńska przy współpracy z p. Szymonem Żołopą.

[Beata Kuczyńska]