9 listopada 2017 roku uczniowie Alej - Bartosz Bareja (3TI), Mateusz Czerniakowski (2TEL), Dariusz Kozak (2TI) oraz Maciej Osypiński (3TI) gościli w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie, gdzie reprezentowali Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza na finale I Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Get Technical.

Uczniowie z trzech łukowskich techników, którzy zdobyli największą ilość punktów w eliminacjach szkolnych mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności językowe oraz powalczyć o nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły – Dariusz Kozak zdobył II miejsce. Serdecznie gratulujemy Darkowi i pozostałym finalistom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Szkolnym koordynatorem konkursu oraz opiekunem uczniów naszej szkoły biorących w nim udział była p. Katarzyna Czub.

[Katarzyna Czub]