Tytuł projektu:
„Edukacja, kwalifikacje i kompetencje w ramach systemu kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim.”
PRO WL na lata 2014- 2020, Oś Priorytetowa 12 Edukacja, Kwalifikacje i kompetencje,

Okres realizacji od 2021-01-01 do 2023-08-31

Zajęcia dodatkowe
Technik pojazdów samochodowych, Technik mechanik, Technik elektryk, Technik ekonomista, Technik handlowiec , Technik informatyk, Kierowca – mechanik:

• zajęcia wyrównawcze z języka obcego,
  • zajęcia wyrównawcze z matematyki,
  • zajęcia rozwijające zainteresowania „ Koło motoryzacyjne, Fotografia produktowa dla handlowców, Technika na co dzień”.
  • zajęcia motywacyjne „ wymyśl siebie od nowa”.

Dodatkowe uprawnienia:
Kurs energetyczny dający uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji + pomiary energetyczne do 1Kv, 30h - technik elektryk,
Kurs obsługi wózków widłowych wraz z wymiana butli gazowych LPG, 60h – technik mechanik,
Prawo jazdy kat. B, 30h teoria + 30h praktyka – technik pojazdów samochodowych, technik handlowiec, kierowca - mechanik,
Prawo jazdy kat. C,  20h teoria + 30h praktyka – technik pojazdów samochodowych, kierowca mechanik
Kurs przygotowujący do egzaminu ECDL, 150h – technik informatyk
Kurs MAG, TIG, 300h, - technik mechanik,
Kurs specjalisty ds. kadr i płac ( płatnik Optima),  64h – technik ekonomista, technik handlowiec.
Staże uczniowskie

Pliki do pobrania:

1. REGULAMIN REKRUTACJI DO PROJEKTU 296 KB
2. Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej 173 KB
3. Załącznik nr 1a - FORMULARZ REKRUTACYJNY (uczeń) 227 KB
4. Załącznik nr 1b - FORMULARZ REKRUTACYJNY (nauczyciel) 234 KB
5. Załącznik nr 2a - OŚWIADCZENIE O SPEŁNIANIU KRYTERIÓW FORMALNYCH (uczeń) 227 KB
6. Załącznik nr 2b - OŚWIADCZENIE O SPEŁNIANIU KRYTERIÓW FORMALNYCH (nauczyciel) 225 KB
7. Załącznik nr 3 - OŚWIADCZENIE UCZESTNIKÓW PROJEKTU 223 KB
8. Załącznik nr 4 - Regulamin Komisji Rekrutacyjnej 207 KB

Realizacja - Staże uczniowskie

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: Edukacja, kwalifikacje i kompetencje w ramach kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim brali udział w stażach u pracodawców na terenie powiatu łukowskiego.

Staże odbywały się w następujących firmach:
– Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRO TOP Sp z o.o.,
– PROTECHNIKA Łuków Sp z o.o.,
– BTM KOM Łuków,
– TIR PARTS s.c. Żdżary,
– WAROWNY Łuków,
– KWIACIARNIA PRZY FONTANNIE Łuków,
– MOTO FLOREK Łuków,
– AUTO PLAK JAPAN Stoczek Łukowski.

Realizacja - Kursy

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: Edukacja, kwalifikacje i kompetencje w ramach kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim brali udział w kursach.