Wielkanoc to najbardziej radosne i wiosenne święta. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją stało się zdobienie jajek. W związku z tym został ogłoszony konkurs na pisankę wielkanocną. Pisanki można było wykonać w różnych technikach tradycyjnych. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach wielkanocnych, doskonalenie warsztatu plastycznego oraz prezentacja możliwości twórczych młodzieży.

W konkursie wzięli udział uczniowie z kl. 1TH, 2TH, 3TH.
Oceny prac dokonały panie L. Kołodyńska i G. Osypińska.
  I. Sandra Trojan z kl. 2TH
 II. Dominika Niewęgłowska z kl. 1TH
III. Monika Mioduchowska z kl. 2TH

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłów.
Opiekunem konkursu była pani Grażyna Osypińska.

Zapraszamy do galerii zdjęć…

[Grażyna Osypińska]