„Dzień Sądu” to tytuł spektaklu, który mogli obejrzeć 11 i 12 kwietnia 2017r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie.
Przygotowali go uczniowie z różnych klas pod kierunkiem księdza Karola Jakubiaka. Był to sąd nad Jezusem bez Jezusa, przypominający najważniejsze wydarzenia w roku, czyli Triduum Paschalne.
W spektaklu udział wzięli: Piłat – Damian Sosnowski ,Klaudia – Agata Kowalczyk, Kajfasz – Diana Zielent, Tertulius – Michał Fejtko, Pomfilius – p. Włodzimierz Michalak, Ezechiel – Sebastian Tarandzio, Jan – Albert Suchodolski, Nikodem – Michał Karwowski, Józef – Marcin Izdebski, Sara – Monika Grzeszyk, Rachel – Katarzyna Świder, Rebeka – Aleksandra Pawlak, Maria – Daria Wolska, Marek – Mateusz Adamowicz, Joel – Dawid Chmielewski, Paralityk – Adrian Wysokiński, Faryzeusz – Michał Witek, Kapłani – Patrycja Wielgosz i Dawid Chmielewski, Świadkowie – Aneta Zakrzewska, Małgorzata Sudak, Weronika Rybka, Suflerzy – Joanna Izdebska i Jakub Nowacki, Aranżacja – p. Mariola Gajda, Muzyka – Kacper Warowny.

Zapraszamy do galerii zdjęć…

[Mariola Gajda]