IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,,Społeczeństwo w obiektywie”!
Wykaż się kreatywnością, zrób zdjęcie społeczeństwa i zgarnij nagrody!

IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,, Społeczeństwo w obiektywie” kierowany jest do uczniów szkół średnich i polega na samodzielnym zrobieniu zdjęć przedstawiających społeczeństwo polskie. Organizatorem konkursu jest Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Zainteresowani uczniowie zgłaszają uczestnictwo w konkursie do p. Beaty Kuczyńskiej do końca listopada. Wykonane zdjęcia wraz z dokumentacją konkursową zostaną przesłane do organizatora na początku grudnia br.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://soc.usz.edu.pl/ogolnopolski-konkurs-fotograficzny-spoleczenstwo-w-obiektywie/

[Beata Kuczyńska]