Wykaż się kreatywnością, zaplanuj spotkanie z jesienią i pokaż jej koloryt!

     Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Polega na zrobieniu zdjęć związanych z porą roku - jesienią i przesłaniu ich na adres pocztowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 października 2022 roku. Fotografie mogą przedstawiać krajobrazy (np. zalew, las, pola, ogród), a także liście, krzewy, owoce, grzyby, itd.
Każdy uczestnik konkursu wysyła na podany adres pocztowy od 1 do 2 zdjęć dobrej jakości, wykonanych wyłącznie przez siebie. Prace mają być opatrzone tytułem konkursu, nazwą miejsca wykonania zdjęcia w przypadku krajobrazów, imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz klasą. Niepodpisane prace konkursowe nie biorą udziału w konkursie.

Celem konkursu jest ukazanie walorów przyrodniczo - krajobrazowych jesieni i zachęcenie uczniów do odwiedzania znanych lub mniej znanych miejsc w naszym powiecie.

Organizatorzy konkursu: p. Beata Kuczyńska, p. Liliana Kołodyńska, p. Mariusz Toporowicz.

[Beata Kuczyńska]