14 grudnia 2019 r. wzięliśmy udział w podsumowaniu jubileuszowej akcji ,,Polacy – Rodakom” w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Łuków. Naszą szkołę reprezentował dyrektor Pan Tadeusz Federczyk oraz uczniowie: Bartłomiej Mastalerz (3TI), Ernest Złoch (2 TI), Rafał Berezin (2 TI), Kinga Chmielewska (2 TE) Daria Misiak ( 1 TM), Piotr Mastalerz (1 TI), Adam Domański ( 1 tsp) pod opieką Pani Beaty Kuczyńskiej.

W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele łukowskich szkół i przedszkoli zaangażowanych w zbiórkę żywności. Senator RP Stanisław Gogacz podziękował za udział w tej inicjatywie. Wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia. W powiecie łukowskim przygotowano ponad 600 paczek świąteczno- noworocznych, którymi zostaną obdarowane polskie rodziny na Ukrainie i Białorusi. W tym dniu gościli w Łukowie przedstawiciele Konsulatu Generalnego RP w Brześciu, którzy zabrali ze sobą 70 paczek, wśród których były paczki przygotowane przez naszą społeczność szkolną.

Szkolną akcję koordynowały panie: p. Liliana Kołodyńska i p. Beata Kuczyńska, przy współpracy z p. Grażyną Osypińską.
Więcej przeczytaj na stronie: http://www.podlasie24.pl/lukow/region/lukowski-final-akcji-polacy---rodakom-2c8b6.html

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Beata Kuczyńska]