W okresie przedświątecznym warto pomyśleć o innych, którzy zmagają się z chorobą przebywając na oddziale szpitalnym i nie spędzą świąt w domowym zaciszu. Z myślą o tych najmniejszych z naszego miasta, powiatu, młodzież przygotowała własnoręcznie kartki bożonarodzeniowe.

W dniu 17 grudnia 2019 r. uczniowie z klasy 3 TI w ramach godziny z wychowawcą oraz uczniowie z klasy 2 W, wykonali świąteczne kartki ozdobne. Celem tego przedsięwzięcia było wsparcie psychiczne chorych dzieci i ich rodziców, którzy Święta Bożego Narodzenia spędzą na oddziale dziecięcym Szpitala Św. Tadeusza w Łukowie. Kartki przygotowane przez młodzież uczennica z klasy 2 TE Kinga Chmielewska przekazała na oddział dziecięcy na ręce oddziałowej. Kartki z życzeniami od uczniów naszej szkoły otrzymają dzieci, które będą w czasie świąt przebywać na oddziale dziecięcym.

Organizatorki akcji- p. Beata Kuczyńska i p. Renata Kożuch- Sierociuk.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Beata Kuczyńska]