Zgodnie z zapowiedzią, nasza biblioteka cyklicznie organizuje zajęcia czytelnicze w przedszkolu. Kolejne spotkanie odbyło się 10 grudnia.

Uczennice działające w Kole Edukacji Czytelniczej: Aleksandra Zalewska, Sylwia Gryczka (1Tha) i Natalia Zalewska (1TH) pod opieką i nadzorem merytorycznym p. Renaty Kożuch-Sierociuk gościły w Przedszkolu Integracyjnym Nr 1 w Łukowie, czytając dzieciom opowiadania o zimie i Bożym Narodzeniu. Czytanie przeplatane było zabawami ruchowymi oraz pogadankami na temat zwyczajów świątecznych. Mimo godzin popołudniowych zarówno dzieci, jak i prowadzące dziewczęta, tryskały energią. Przedszkolakom szczególnie do gustu przypadło oglądanie barwnych ilustracji do książki „Opowiadania na Boże Narodzenie”.

Kolejne wyjścia do przedszkola w ramach szkolnego wolontariatu odbędą się już w II semestrze nauki. Zapraszam do ich współorganizowania wszystkich chętnych uczniów. Udział w tych zajęciach przynosi wiele satysfakcji i radości, pomaga w pokonaniu tremy, wzmacnia też poczucie własnej wartości.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Renata Kożuch-Sierociuk]