Podsumowanie konkursów ,, 30 lat wolności 1989 -2019 ’’

10 czerwca 2019 roku do naszej szkoły przybył Senator RP Stanisław Gogacz z asystentem społecznym p. Edwardem Leśniakiem. Spotkanie było podsumowaniem konkursów ,, 30 lat wolności 1989 -2019 ’’ z okazji 30 rocznicy wyborów parlamentarnych 4 czerwca 1989 roku, nad którymi patronat objął Pan Senator.
Był to konkurs wiedzy oraz konkurs plastyczny. W konkursach wzięło udział łącznie 96 uczniów. Pan Senator pogratulował uczestnikom konkursów i podziękował za to, że włączyli się w obchody 30 rocznicy wyborów parlamentarnych. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy uczniowie i uczestnicy konkursów w nagrodę zostali zaproszeni przez Pana Senatora na wycieczkę do Senatu i Sejmu Rzeczypospolitej w Warszawie. Wycieczka odbędzie się we wrześniu nowym roku szkolnym.

Konkurs Wiedzy:
  I miejsce – Marcin Dołęga klasa 3TEL
 II miejsce ex æquo – Bartosz Turek 1TEL, Damian Maciejewski 1TEL,  Arkadiusz Izdebski 1TEL
III miejsce ex æquo – Kinga Chmielewska 1TE, Patrycja Jóźwiak 1TE, Paweł Szczygieł 3TEL

Konkurs plastyczny
  I miejsce - Kinga Chmielewska 1TE
 II miejsce - Tomasz Burdach 2KM
III miejsce - Juliusz Brejna 1TEL
Wyróżnienia: Katarzyna Ciołek 1TE, Michał Rosa 1TEL, Krystian Piskorz 1TEL, Dawid Sydow 1KM

Gratulujemy!
Organizator konkursów- Beata Kuczyńska

Zapraszamy do galerii zdjęć...

 [Beata Kuczyńska]