"Życie składa się z powitań i pożegnań. Dziś nadszedł czas, by powiedzieć Wam do zobaczenia. Odchodząc ruszamy w dalszą drogę, podczas której być może poznamy gorzki smak życia i pewnie wtedy przypomnimy sobie szkołę średnią jako najlepsze lata młodości." Dnia 26 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych technikum i trzeciej Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. W piątkowe popołudnie tegoroczni absolwenci łukowskich Alej po raz ostatni zebrali się w auli, aby podsumować swoje lata w szkole. Po przemówieniu Dyrektora Szkoły p. Tadeusza Federczyka, wręczeniu świadectw oraz nagród dla wyróżniających się uczniów, w imieniu Samorządu Uczniowskiego przemówili Joanna Izdebska i Paweł Krakowiak, którzy podziękowali starszym koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas w murach szkoły oraz życzyli połamania piór na egzaminie maturalnym. Następnie głos zabrał Dawid Chmielewski, który w imieniu abiturientów podziękował Dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, rodzicom oraz młodszym koleżankom i kolegom za współpracę, chwile wsparcia oraz za każdą mile spędzoną chwilę. W końcowej części uroczystości zostały wręczone kwiaty Dyrekcji i wychowawcom jako wyraz podziękowania za trud i poświęcenie włożone w nauczanie i wychowanie młodzieży. Spotkanie zakończyło pamiątkowe, grupowe zdjęcie przed budynkiem szkoły.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Dawid Chmielewski, absolwent kl.4th]