W dniu 29 marca br. wśród uczniów wszystkich klas technikum i klas szkoły branżowej przeprowadzono sondę na temat: Czym jest Unia Europejska? Sondaż był przeprowadzony na szkolnym korytarzu a komisja w składzie: Tomasz Burdach 2 KM, Dąbrowski Jakub 2 KM, Adrian Kołodziejczyk 1 TI, Paweł Izdebski 1 TEl, Wiktoria Niedziółka 1 W, czuwała nad jego przebiegiem.
Młodzież oddawała swoje opinie na kartkach przygotowanych przez organizatora, na których znajdowało się 7 pytań. Z sondażu wynika, że 60 % młodzieży jest zadowolona z członkostwa w Unii Europejskiej i jest zdecydowanie przeciwna wyjściu Wielkiej Brytanii ze struktur unijnych.
Celem akcji było zbadanie poziomu wiedzy naszych uczniów na temat niektórych zagadnień i faktów dotyczących tematyki unijnej, oraz rozbudzenie zainteresowania tematyką europejską.

Organizator – Beata Kuczyńska

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Beata Kuczyńska]