Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo.

Podczas wydarzenia prezentowana była oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.W dniu 08.11.2018r naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas:1,2,3 i 4 Technikum Mechanicznego oraz 3 klasy Technikum Samochodowego.

Opiekunem wycieczki byli : Grzegorz Paśnikowski, Elwira Witusek, Tadeusz Niedziółka i Cezary Mazurek.

[Grzegorz Paśnikowski]