11 października 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. W ciągu całego dnia wszyscy mogli wymienić się pozytywnymi myślami a nasi nauczyciele nie stawiali ocen niedostatecznych. Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w uroczystym apelu, na którym mieli okazję wysłuchać prelekcji wspaniałych specjalistów ze Szpitala Św. Tadeusza w Łukowie, dr Jerzego Kamińskiego i mgr Katarzyny Dauter-Żaczek. Następnie odbyły się warsztaty z jogi i malowanie mandali. Każdy mógł także wypełnić test przesiewowy na obniżony nastrój.
    Rozstrzygnięty został również konkurs na projekt, który zintegruje środowisko naszej szkoły, a uczniowie najlepszych pomysłów otrzymali nagrody w postaci bonów zakupowych do sklepów odzieżowych.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować zaproszonym gościom za cenne informacje, nauczycielom za wyrozumiałość, a uczniom za zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[B. Szaszko-Borkowska, L. Kołodyńska, E. Wituska, A. Sulej, W. Świętońska]