W dniu 24 września 2018 r. uczniowie klas technikum informatycznego uczestniczyli w II Konferencji IT w Międzyrzecu Podlaskim. Spotkanie skierowane było do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem oraz miało za zadanie inspirować do wykonania świadomego kroku w świat informatyki.

     Uczniowie ZS nr 1 poznali m. in. problematykę prowadzenia pierwszej firmy jako uczeń - najczęściej popełnianych błędów i ich rozwiązań przedstawioną przez młodych przedsiębiorców i jednocześnie uczniów ZSE w Międzyrzecu Podlaskim. Uzyskali informacje dotyczące profesjonalnego programowania i tłumaczenia gier, aplikacji oraz dokumentacji. Dowiedzieli się jak zmieniło się podejście do budowania stron internetowych w przeciągu ostatnich 10 lat.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Monika Zabłocka, Mariusz Toporowicz]