7 maja 2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Montaż słowno - muzyczny przygotowali uczniowie z klas: 2TH, 1TI, 1TEL. Przedstawiono tło historyczne oraz najważniejsze postanowienia Konstytucji 3 Maja, stanowiącej jak na tamte czasy nowoczesny fundament ustrojowy państwa. Wiersze i wystąpienia uczniów przeplatane były piosenkami.
Uroczystość niosła przesłanie dla nas wszystkich, byśmy w 100 lecie naszej niepodległości pamiętali, że naród, który zapomina o historii własnej ojczyzny traci własną tożsamość i skazany jest na zagładę.
Opieka techniczna - uczniowie z klasy 3TI: Bartek Cichocki i Kacper Warowny.
Opieka artystyczna i literacka - p. Beata Kuczyńska.

Wszystkim uczniom dziękuję za zaangażowanie w akademię.
Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Beata Kuczyńska]