30 maja 2018 r. odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa.
Światowy Dzień Bez Papierosa (ang. World No Tobacco Day) to zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia święto obchodzone 31 maja, mające na celu zwrócenie uwagi na szkodliwość palenia tytoniu.
Hasło tegorocznej akcji profilaktycznej: Palenie nie jest modne - większość nie pali. Uczniowie z klasy pierwszej technikum informatycznego przygotowali tablicę, na której mogli wpisywać się wszyscy (uczniowie i pracownicy szkoły) niepalący. Po podliczeniu okazało się, że jest nas 125.
Spośród uczestników spotkania wylosowane zostały nagrody – 2 karty podarunkowe . Otrzymali je Mateusz Bosek i Sebastian Orzeł.
Każdy, kto uczestniczył w wydarzeniu został poczęstowany owocami. Dzisiejsze obchody Światowego Dnia Bez Papierosa wpisują się w realizację szkolnego programu wychowawczo-profilaktycznego.
Nad przebiegiem akcji profilaktycznej czuwali uczniowie klasy pierwszej technikum informatycznego : Jakub Nieroda, Piotr Czarnecki, Jakub Marczuk, Mateusz Kot, Mateusz Rygielski, Sebastian Romanowski. Nagrody ufundował Sklepik Szkolny.
Organizatorzy: L. Kołodyńska, Bogumiła Szaszko-Borkowska, Andrzej Bartnikiewicz

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Liliana Kołodyńska]