W dniu 10 maja 2017 r. w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie uczniowie klas technicznych ze szkół województwa lubelskiego przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas regionalnego etapu XII Międzyszkolnego Konkursu Zawodowego „Rok przed dyplomem”.
    Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 267 uczniów, 89 zespołów reprezentujących 25 szkół technicznych województwa lubelskiego, którzy sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w 23 kwalifikacjach.

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie reprezentowali laureaci etapów szkolnych w kwalifikacjach.

  • Technik handlowiec A.18 - uczennice klasy 3TH: Renata Chmiel, Agata Kowalczyk, Aleksandra Pawlak
  • Technik informatyk E.13 - uczniowie klasy 3TI: Łukasz Grochowski, Maciej Osypiński, Patryk Zdańkowski

W etapie regionalnym konkursu wyłoniono 63 laureatów i grupę 46 wyróżnionych.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

  • Kwalifikacja Technik handlowiec A.18: Chmiel Renata
  • Kwalifikacja Technik informatyk E.13: Łukasz Grochowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Danuta Dziedzic-Gryczka, Mariusz Toporowicz]