Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie obchodzi w tym roku 110 rocznicę powstania i działalności.
Z tej okazji pracownicy łukowskiej jubilatki ogłosili czytelniczo-prasowy konkurs wiedzy dotyczący jej historii na przestrzeni 110 lat. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na 10 pytań otwartych W konkursie wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły. Finał konkursu odbył się 8 maja, w Tygodniu Bibliotek, w gmachu łukowskiej książnicy. Wtedy ogłoszono listę laureatów. Wśród nich znalazło się trzech uczniów naszej szkoły: Anna Świder i Gabriela Żółkowska z kl.2th oraz Mateusz Brzeziński z kl.1tel. Otrzymali oni nagrody książkowe i pamiątkowe podziękowania.
Szkolnymi organizatorkami konkursu były: p.Beata Bielecka i p.Danuta Markowska-Mościcka.
Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Danuta Markowska-Mościcka]