W dniu 10.04.2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej odbyły się eliminacje okręgowe oraz uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (blok B - Wynalazczość).

    Organizatorami eliminacji był Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji z Lublina, Zespół Szkół nr 1 w Białej Podlaskiej.

    W klasyfikacji indywidualnej Paweł Szczygieł uczeń klasy drugiej technikum elektrycznego Zespołu Szkół Nr 1 w Łukowie został laureatem olimpiady na szczeblu okręgowym (3 miejsce). Nasz uczeń wraz z dwoma uczennicami Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej będą reprezentowali wspólnie nasz okręg na etapie krajowym który odbędzie się w maju 2018 roku w Nisku. Dla wszystkich uczestników organizator Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Lublinie ufundowali nagrody upominkowe oraz cenne nagrody główne.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Grzegorz Wójtowicz]