W poniedziałek, 18 grudnia 2017r. ponad 40 uczniów naszej szkoły pod opieką pań wicedyrektor: Bożeny Gryglickiej i Agnieszki Mikusek oraz p.Grażyny Osypińskiej i p.Danuty Markowskiej-Mościckiej udało się na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu był udział w nagraniu trzech odcinków teleturnieju „Milionerzy” w studio telewizji TVN.

Mieliśmy okazję poznać prowadzącego program Huberta Urbańskiego. Stanowiliśmy wdzięczną publiczność, która żywiołowo reagowała na zmagania uczestników teleturnieju. Młodzież miała okazję poznania pracy telewizji „od kuchni”, infrastruktury ośrodka medialnego oraz poszerzenia wiedzy w zakresie kształcenia kulturalnego i medialnego. Zapraszamy do oglądania 121,122 i 123 odcinka „Milionerów” z naszym udziałem.

[Danuta Markowska-Mościcka]