„Aniołkowe Granie” to ogólnopolska akcja charytatywna, w którą po raz drugi włączył się Łuków. W piątek 12 stycznia br., w auli I LO im.T.Kościuszki odbył się jej wielki finał.

W tym roku, dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, pomoc trafiła do dziewięciu rodzin zastępczych z terenu powiatu łukowskiego, które wychowują 14 dzieci w wieku od 8 do 18 lat. Wśród „dobrych aniołów” znalazła się również nasza szkoła. Aktywnie w akcję włączył się samorząd uczniowski, w osobach uczniów kl.3th: Monika Grzeszyk, Aleksandra Pawlak, Klaudia Szczygielska i Dawid Chmielewski. W uroczystości podsumowania „Aniołkowego Grania” szkołę reprezentowali: Joanna Izdebska kl.2th i Dawid Chmielewski kl.3th. Koordynatorkami przedsięwzięcia były p.Bogumiła Szaszko i p.Danuta Markowska-Mościcka.

[Danuta Markowska-Mościcka]