Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Podróże językowe”, w ramach projektu edukacyjnego „Poszerz swoje horyzonty”. Przedmiotem konkursu była praca w formie albumu, pokazująca nieznane zakątki Rosji, krajów niemieckojęzycznych, UK lub USA. W tych rozległych krajach kryje się mnóstwo pięknej przyrody, architektury i wszelkiego rodzaju magicznych krajobrazów. Autorami najlepszych prac są:

✔ Mateusz Brzeziński kl. 1 TEL
✔ Patrycja Oborska kl. 1 TH
✔ Mateusz Pacyna kl. 1 TM
✔ Patrycja Wielgosz kl. 2 TH
✔ Piotr Czupryna kl. 2 TM
✔ Maciej Guz kl. 2 TS

 Co warto zobaczyć, gdzie pojechać? Już niedługo zaprezentujemy najpiękniejsze według Was zakątki, ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne, niezwykłe miasta i spektakularne zabytki.

Opiekunami konkursu byli nauczyciele języków obcych.

[Renata Łozowska-Kopeć]