17 listopada 25 uczniów naszej szkoły wzięło udział w projekcie "Szkoła Izolacji Jetro Isover". Zorganizowano go w przedsiębiorstwie Jetro w Świdrach k/Łukowa.
Celem spotkania było zapoznanie uczniów z gamą produktów oraz rozwiązań w dziedzinie izolacji stosowanych przez Isover. Marka ta po raz piąty z kolei otrzymała tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości. Dodatkowo uczestnicy zostali oprowadzeni po przedsiębiorstwie Jetro i przedstawiono im funkcjonowanie infrastruktury magazynowej. Efektem tego spotkania było wyłonienie 6 osób, które osiągnęły najlepsze wyniki testu sprawdzającego wiedzę dotyczącą treści przekazanych podczas szkolenia oraz z udostępnionych wcześniej materiałów. Najwyższe noty uzyskali: Jakub Chutny, Piotr Czupryna, Maciej Krukow i Damian Kurowski z klasy 2TM oraz Filip Przybysz i Piotr Warpas z klasy 4TEL. W nagrodę uczniowie Ci w dniach 18-19 grudnia 2017 roku będą uczestniczyć w wycieczce do Gliwic, gdzie zwiedzą fabrykę oraz Centrum Szkoleniowe Isover.

[Agata Żądełek]