W dniu 16 listopada 2017r. w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie odbył się Finał Powiatowy w Szachach Drużynowych. Drużyna naszej szkoły w składzie: Sylwia Strzelecka 2TH, Dawid Kędziora 4TEL, Czerwonogrodzki Damian 2TEL, Gajowniczek Konrad 4TEL zajęła III miejsce.

    W dniu 10 listopada 2017r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego Szkół w Szachach, organizowane przez Stowarzyszenie Szachistów „Szachpol” w Łukowie. W zawodach wystartowało 70 zawodników. W Mistrzostwach startowali uczniowie naszej szkoły: Czerwonogrodzki Damian, Galiński Damian, Szczygielski Piotr z klasy 2TEL, Sosnowski Damian 2TI, Rola Kamil 2TS, Bogusz Mateusz, Kaliński Adrian, Kędziora Dawid, Gajowniczek Konrad z klasy 4TEL. W klasyfikacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych drużyna naszej szkoły w składzie Czerwonogrodzki Damian, Kędziora Dawid, Gajowniczek Konrad zajęła III miejsce.

Dziękuje wszystkim uczestnikom, gratuluję zwycięzcom oraz życzę dalszych sukcesów.

[Grzegorz Paskudzki]