Zdobądź tytuł SUPER KLASY 2017 i zgarnij wycieczkę do Strasburga!

W plebiscycie mogą wziąć udział wszystkie klasy ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: 4- dniowa wycieczka do Strasburga, wejściówki do Manii Skakania oraz do Teatru Andersena. Plebiscyt trwa od 6 listopada do 1 grudnia br. Chcecie uzyskać tytuł Super Klasy 2017 i zdobyć główną nagrodę? To bardzo proste. Wystarczy, że do 20 listopada zgłosicie swoją klasę do plebiscytu, a później zmobilizujecie rodziny i wielu znajomych do oddawania na Was głosów.

Ważne informacje:

 • Klasy mogą zgłaszać swój udział od 6 listopada do 20 listopada, godz. 12:00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na formularzu dostępnym na stronie internetowej Kuriera Lubelskiego
 • Zgłoszenie powinno zawierać:
  • zdjęcie klasy (klasa powinna posiadać prawa autorskie do przesłanych fotografii)
  • krótki opis klasy - może się w nim znaleźć wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy: napiszcie, kim jesteście, czy stanowicie już zgraną paczkę czy dopiero zaczynacie wspólną szkolną przygodę, czym zajmujecie się poza nauką. No i oczywiście - dlaczego to właśnie na Was Czytelnicy i Internauci powinni oddawać swoje głosy.
  • nazwę klasy
  • nazwę szkoły, z której pochodzi klasa
  • wszystkie dane wskazane jako wymagane w treści formularza zgłoszeniowego.
 • Głosowanie sms rozpocznie się 17 listopada i potrwa do 1 grudnia do godz. 11:59.
 • Głosowanie za pośrednictwem Facebooka rozpocznie się 17 listopada i potrwa do 20 listopada, godz. 11:59.

    Wyniki zabawy ogłoszone zostaną 4 grudnia na łamach Kuriera i na stronie internetowej. Nagrodę główną czyli wycieczkę do Strasburga ufundował europoseł p.Mirosław Piotrowski. Wyjazd jest planowany w dniach 10-14 marca, w programie m.in. rejs statkiem, zwiedzanie Strasburga z przewodnikiem, wizyta w Parlamencie Europejskim, a także zwiedzanie Heidelberga. Organizator pokrywa wszystkie koszty (poza prowiantem na podróż i kieszonkowym). Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca będą się przez dwie godziny bawić w parku trampolin i linowym Mania Skakania. Ci, którzy znajdą się na czwartej pozycji, dostaną wejściówki do Teatru Andersena.

Szczegóły na stronie: http://www.kurierlubelski.pl/edukacja/a/plebiscyt-super-klasa-2017-chcecie-jechac-do-strasburga,12670236/

[Danuta Markowska-Mościcka]