„Jeśli człowiek nauczy się języka obcego, to znaczy, że potrafi nauczyć się wszystkiego”

„Poszerz swoje horyzonty” - projekt edukacyjny

    Nauka języków obcych sprawia, że jesteśmy mądrzejsi, łatwiej radzimy sobie z wielozadaniowością i mamy lepszą pamięć. Język jest fundamentem każdej kultury, każdego społeczeństwa. A więc poprzez znajomość języka możemy wyjść z zamkniętego kręgu i spojrzeć szerzej na otaczający nas świat.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Podróże językowe”, w ramach projektu edukacyjnego „Poszerz swoje horyzonty”. Przedmiotem konkursu jest praca w formie albumu, pokazująca nieznane zakątki Rosji, krajów niemieckojęzycznych, UK lub USA. W tych rozległych krajach kryje się mnóstwo pięknej przyrody, architektury i wszelkiego rodzaju magicznych krajobrazów. Co warto zobaczyć, gdzie pojechać? Pokażcie najpiękniejsze zakątki, ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne, niezwykłe miasta i spektakularne zabytki.

Na prace czekamy do 15 grudnia 2017r.
Szczegółowe informacje u nauczycieli uczących języków obcych.

[Renata Łozowska-Kopeć]