19 października 2017 r. uczniowie klas drugich uczestniczyli w spotkaniu z podkomisarzem Jarosławem Modrzewskim z Wydziału Ruchu Drogowego łukowskiej Komendy Policji.
Tematem spotkania było Bezpieczeństwo na drodze- wsparcie dla młodych kierowców. Nasz gość, absolwent naszej szkoły, omówił konsekwencje prawne związane z łamaniem przepisów Kodeksu Drogowego oraz przedstawił dane statystyczne z naszego powiatu dotyczące wypadków komunikacyjnych jak i najczęstsze przyczyny, które do nich prowadzą. Na koniec zostały przypomniane podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Pragniemy serdecznie podziękować podkom. Modrzewskiemu za niezwykle pouczające wystąpienie oraz życzyć naszym młodym kierowcom rozważnego korzystania z nabytych uprawnień do kierowania pojazdami.

[Bogumiła Szaszko]